Võtke meiega ühendust

TEL: + 86-533-2171222

FAX: + 86-533-2171222

Mob: +8618753366306

E-post:zhangzengwei@cnpowercable.CN

ADD:No. Ida 2. Zhangdian District, Zibo City Shandong P.R. China

XLPE isoleeritud, soomus-, PVC mantliga vasest Feb 18, 2017
Võistleja põhiandmed
  • Mudel nr.:CU/XLPE/PVC/SWA/PVC

  • Pinge:Keskmise ja madala pinge kaabli

  • Isolatsiooni materjal:XLPE

  • Materjal kuju:Ümar traat

  • Tõendi:ISO, CCC

  • Tootja:Lohe brändi

  • Spetsifikatsioon:IEC, BS, DIN, ASTM, NFC, JIS jne

  • Kood: 8544492100

  • Kasutamine:Ehitus, maa all, elektrijaam

  • Vool:AC kaabel

  • Kondoomid materjal:PVC

  • Traat südamikke:Paljaste vasktraat

  • Mudel:YJV

  • Toote nimetus:XLPE isoleeritud, soomus-, PVC mantliga mantelkaablid

  • Pakett:Trumm, Reel või vastavalt teie taotluse

  • Päritolu:Sichuan, Hiina

Toote kirjeldus
Kaabel maa PVC/XLPE SWA

1. lühike XLPE isoleeritud toitekaabel
XLPE isoleeritud toitekaabel on mitmeid eeliseid paberi isoleeritud ja soojustatud PVC
kaabel. XLPE kaablil on elektriline tugevus, mehaanilise tugevuse ja kõrge vananemise vastupanu, keskkonna
stressi vastupanu anti keemilise korrosiooni, ja see on lihtne konstruktsioon, kasutades mugav ja kõrgema käitus
pikaajaline temperatuuri. Seda saab paigaldada tilk piirang.

2. ulatus XLPE kaabel

3. peamised tehnilised omadused kaabel

4. teenuse tingimused ja kaabli parameetrid

Kaabel on seotud fikseeritud nimipingega 0,6/1KV elektriliini transportimine ja paigaldamine.
Max. Hinnatud dirigent temperatuur: nominaalne tegutsevad 90.
Lühike circit: (Max.for 5 s) 250
Temperatuur õhus 25, millega
Maa 15
Millega, ühegi südamiku, kolmnurga kolm kaablite jaoks.
Millega otse: 100 cm Sügavus
Termiline takistus mulla 100 .cm sh koefitsient
Kaabel saab ette tilk piiranguteta ja keskkonna temperatuur peab olema väiksem kui 0.
Ühe core, terasest lint soomustatud kaabel peaks olema ainult aplied otse ringi reale.
Nominaalne soojustus, vestid, liigne läbimõõt, kaal ning Hetke hinne tõkestavad leek
kaabel klassi A, B, C, tuleks viidata üldise kaabli väärtus.
Nominaalne ristlõige mm 2Peamised tuuma2.5461016253550
Neutraalne tuuma1.52.54610161625
Nominaalne ristlõige mm 2Peamised tuuma7095120150185240300400
Neutraalne tuuma3550707095120150185
Nominaalne ristlõige mm 21.52.546101625
Cu core Ohm/km12.17.414.613.081.831.150.727
Al core Ohm/km18.112.17.414.613.081.911.2
Nominaalne ristlõige mm 235507095120150185
Cu core Ohm/km0.5240.3870.2680.1930.1530.1240.0991
Al core Ohm/km0.8680.6410.4430.320.2530.2060.164
Nominaalne ristlõige mm 22403004005006308001000
Cu core Ohm/km0.07540.060.0470.03660.02830.02210.0176
Al core Ohm/km0.1250.10.07780.06050.04690.03670.0291